Chemia przemysłowa - preparaty alkaliczne


A100
A100

CHEMTEC A100  - Alkaliczny preparat myjąco-odtłuszczający

Alkaliczny, wysoce skoncentrowany, umiarkowanie pieniący, preparat czyszczący do mycia i odtłuszczania powierzchni. Usuwa tłuszcze, smary, oleje, zanieczyszczenia komunikacyjne, atmosferyczne, eksploatacyjne. Idealny do mycia konstrukcji stalowych, zbiorników, instalacji, silosów, maszyn i urządzeń budowlanych, drogowych, górniczych, przeładunkowych, środków transportu kolejowego i drogowego a także podłóg, ścian, elewacji w halach produkcyjnych, magazynowych, warsztatowych, obiektach przemysłowych, handlowych, itp.

 

A200
A200

CHEMTEC A200 - Alkaliczny preparat odtłuszczająco-myjący

Alkaliczny, wysoce skoncentrowany, umiarkowanie pieniący preparat do mycia i odtłuszczania powierzchni. Usuwa tłuszcze, smary, oleje, zanieczyszczenia atmosferyczne, komunikacyjne. Do stosowania w halach produkcyjnych, remontowych, magazynowych, warsztatach naprawczych i garażach. Doskonały i bezpieczny do mycia silnie zabrudzonych powierzchni silników, podwozi, karoserii samochodów ciężarowych, plandek samochodowych, maszyn rolniczych, podłóg z użyciem szorowarek i automatów myjących itp. Skutecznie czyści elewacje budynków, mosty, znaki drogowe itp.

 

A200STR
A200STR

CHEMTEC ASTR - alkaliczny preparat myjąco-odtłuszczający

Nisko pieniący środek czyszczący do bardzo zanieczyszczonych powierzchni w przemyśle. Bardzo efektywny w przypadku oleju, sadzy, tłuszczu. Można stosować w maszynach czyszczących, myjkach ciśnieniowych. Usuwa powłoki nabłyszczające, pasty, woski, powłoki polimerowe, zanieczyszczenia ropopochodne, ślady po kołach wózków widłowych, transportowych.

A300
A300

CHEMTEC A300 - preparat myjąco-odtłuszczający z inhibitorami korozji

Alkaliczny, umiarkowanie pieniacy preparat z inhibitorami korozji do mycia i odtłuszczania dużych powierzchni także aluminiowych i innych wrażliwych na alkalia. Idealny do mycia środków transportu drogowego, kolejowego, morskiego, wózków widłowych, plandek brezentowych, kontenerów, traktorów, urzeń i maszyn rolniczych, drogowych, budowlanych, maszyn i urządzeń przemysłowych, rurociągów, zbiorników, instalacji, armatury, posadzek, elewacji, ścian, dachów w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej, handlowych, halach magazynowych, sportowych. Rekomendowany do mycia i odtłuszczania powierzchni przed malowaniem. 

A300
A300

CHEMTEC A400 - Alkaliczny preparat odtłuszczająco-myjący

Alkaliczny preparat odtłuszczając-myjący do zadań specjalnych. Doskonale  usuwa ciężkie zanieczyszczenia olejowe, tłuszcze, smary, sadzę, parafiny, woski, itp. Do mycia i odtłuszczania powierzchni w obiektach przemysłowych, mycia cystern, zbiorników, silosów, konstrukcji stalowych, mostów, wagonów, przyczep itp.

A500
A500

CHEMTEC A500 - aktywna piana do mycia i odtłuszczania powierzchni

bardzo silnie pieniący, wysoko skoncentrowany, alkaliczny srodek czyszczacy przeznaczony do usuwania wyjatkowo silnych zabrudzen takich jak smary, oleje, tłuszcze, sadza itp. z powierzchni twardych, odpornych na działanie srodowiska alkalicznego. Doskonały do mycia silnie zabrudzonych maszyn i urzadzen w przemysle ciezkim i motoryzacyjnym. Nie stosowac na powierzchniach silnie nagrzanych, nasłonecznionych, aluminiowych lub innych wrażliwych na alkalia.

 

A600
A600

CHEMTEC A600 - niskopieniący preparat myjąco-odtłuszczający

Alkaliczny, niskopieniacy preparat z inhibitorami korozji przeznaczony do mycia i odtłuszczania powierzchni aluminiowych i innych wraliwych na alkalia. Skomponowany specjalnie do stosowania w myjkach z zamkniętym obiegiem płynu roboczego. Najlepsze rezultatyuzyskuje sie stosujac roztwór wodny produktu o temperaturze 40-80ºC

A700
A700

CHEMTEC A700 - niskopieniący preparat myjąco-odtłuszczający

Alkaliczny, niskopieniacy preparat przeznaczony do mycia i odtłuszczania powierzchni stalowych i żelaznych. Skomponowany specjalnie do stosowania w myjkach z zamkniętym obiegiem płynu roboczego. Najlepsze rezultatyuzyskuje sie stosujac roztwór wodny produktu o temperaturze 40-80ºC