Chemia przemysłowa - preparaty neutralne


N100
N100

CHEMTEC N100 - Neutralny preparat dyspergująco-myjący

Gotowy do użycia, bezrozpuszczalnikowy, całkowicie neutralny, bezpieczny dla użytkownika oraz środowiska naturalnego, preparat do likwidacji filmów olejowych na wodzie oraz odtłuszczania zaolejonych powierzchni.  Unikalna formuła uaktywnia i przyspiesza procesy naturalnej biodegradacji węglowodorów, tłuszczów, olejów w środowisku wodnym i w glebie. Preparat jest całkowicie niepalny, bezpieczny dla mytych powierzchni: nie niszczy tworzyw sztucznych, gumy, powłok malarskich, metali, betonu, asfaltu.

N100S
N100S

CHEMTEC N100S - Neutralny preparat dyspergująco-myjący

Skoncentrowany, bezrozpuszczalnikowy, neutralny, bezpieczny dla użytkownika i środowiska, bioaktywny preparat przeznaczony do mycia i odtłuszczania powierzchni zanieczyszczonych smarami, olejami, węglowodorami, tłuszczami, neutralizacji wycieków substancji ropopochodnych na powierzchni wody oraz wspomagania bioremediacji skażonej węglowodorami gleby. Unikalna formuła uaktywnia i przyspiesza procesy naturalnej biodegradacji węglowodorów, tłuszczów, olejów w środowisku wodnym i w glebie. Preparat jest całkowicie niepalny, bezpieczny dla mytych powierzchni: nie niszczy tworzyw sztucznych, gumy, powłok malarskich, metali, betonu, asfaltu.

 

N500
N500

CHEMTEC N500 - Niskoalkaliczny preparat myjąco-odtłuszczający

Wysoce skoncentrowany, niskopieniący preparat myjąco-odtłuszczający z inhibitorami korozji do usuwania tłuszczów, olejów, parafiny i sadzy. Może być stosowany do mycia i odtłuszczania elementów i detali w myjkach przemysłowych z obiegiem zamkniętym jak również w myjkach ciśnieniowych. Nadaje się do czyszczenia powierzchni magnezowanych, cynkowanych, mosiądzu, miedzi, żelaza, stali, stali nierdzewnej i aluminium.

...chcesz się dowiedzeć czegoś więcej lub zamówić produkt z naszej oferty serdecznie zapraszamy do KONTAKTU.