Chemia specjalna - usuwanie graffiti, farb, powłok


G100
G100

CHEMTEC G100  - żel do usuwania graffiti

Preparat w postaci żelu do usuwania graffiti malowanych farbą lub sprayem z większości powierzchni i materiałów: beton, cegła, cement, kamień, aluminium, szkło, glazura. Dokonały do usuwania grafitti ze środków transportu: wagonów kolejowych, autobusów, tramwajów. Zaleca się ostrożność w przypadku plastiku.

G200
G200

CHEMTEC G200  - preparat do usuwania graffiti

Alkaliczny preparat do usuwania graffiti wykonanych farbami, markerami oraz do wywabiania cienia po grafiti z powierzchni chłonnych i porowatych takich jak tynki cementwo-wapienne, beton, marmur, cegła, granit, wapień, gres, terakota, marmur polerowany, drewno, powierzchnie malowane farbami nieorganicznymi. Nie stosować na aluminium i inne metale lekkie!

G300
G300

CHEMTEC G300 - preparat do usuwania graffiti

Preparat do usuwania farb w sprayu, tuszu, farb nadrukowych, resztek kleju, śladów po butach, gumy do żucia z powierzchni szklanych, ceramicznych, kamiennych, betonowych, metalowych, drewnianych, z linoleum, plastiku. Zachować ostrożność w przypadku powierzchni malowanych.

G400
G400

CHEMTEC G400 - preparat do usuwania farb podkładowych, tektylu

Preparat do usuwania farb podkładowych, powłok antykorozyjnych na bazie tektylu z każdego rodzaju powierzchni także PCV. Zachować ostrożność w przypadku powierzchni malowanych - ryzyko odbarwienia.

G500
G500

CHEMTEC G500 - usuwanie szczególnie uporczywych graffiti

Do usuwania graffiti z powierzchni  twardych o trwałych kolorach: betonowych, ceglanych, marmurowych, granitowych, cementowych, cermicznych, metalowych, aluminowych, szklanych, drewnianych.

G100PR
G100PR

CHEMTEC G100PR - powłoka ochronna i zabezpieczająca - mikrowosk

Gotowy do użycia preparat do długotrwałej ochrony powierzchni porowatych i chłonnych takich jak tynki szlachetne, cementowo wapienne, beton, marmur, powierzchnie malowane przed grafitti, zanieczyszczeniami atmosferycznymi, wpływami pogody, wilgocią