Chemia specjalna - higiena, mycie i dezynfekcja


CHEMTEC A343
CHEMTEC A343

CHEMTEC A343 - alkaliczny preparat myjąco-odtłuszczający

Do mycia i odtłuszczania cystern przeznaczonych do przewozu tłuszczów spożywczych. Unikalna formuła opracowana specjalnie do stosowania w profesjonalnych myjniach cystern wyposażonych w systemy dysz rotacyjnych.

CHEMTEC A348
CHEMTEC A348

CHEMTEC A348 - alkaliczny preparat czyszczący

Bardzo silnie pieniący środek przeznaczony do czyszczenie profesjonalnych komór wędzarniczych, grilli, piekarników. Do użycia z lancami pianowymi / wytwornicami piany / centralami pianowymi.

CHEMTEC A351
CHEMTEC A351

CHEMTEC A351 - alkaliczny preparat myjąco-dezynfekujący

Nisko pieniący środek myjąco-dezynfekujący z podchlorynem sodu do stosowania w układach zamkniętych i CIP. Skutecznie rozpuszcza zanieczyszczenia pochodzenia zwierzęcego i roślinnego nie powodując korozji mytej powierzchni. Bezpieczny dla powierzchni chromowanych, niklowych, stalowych i plastikowych. Może być stosowany do mycia i dezynfekcji powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością w przemyśle spożywczym, przetwórczym, w masarniach, ubojniach, mleczarniach, browarach, zakładach przetwóstwa rybnego, stajniach, chlewniach, fermach drobiu...

 

CHEMTEC A352
CHEMTEC A352

CHEMTEC A352 - alkaliczny preparat myjąco-dezynfekujący

Silnie pieniący środek myjąco-dezynfekujący z podchlorynem sodu mycia powierzchni mających kontakt z żywnością. Skutecznie rozpuszcza zanieczyszczenia pochodzenia zwierzęcego i roślinnego nie powodując korozji mytej powierzchni. Bezpieczny dla powierzchni chromowanych, niklowych, stalowych i plastikowych.

CHEMTEC A355
CHEMTEC A355

CHEMTEC A355 - preparat odtłuszczająco-bakteriobójczy

Umiarkowanie pieniący preparat przeznaczony do ręcznego mycia naczyń i wszystkich wodoodpornych powierzchni. Usuwa wyjątkowo uporczywe zanieczyszczenia tłuszczowe. Zawiera czwartorzędowe związki amoniowe.

 

CHEMTEC A346 - preparat myjąco-dezynfekujący

Preparat z zawartością chloreku didecylodimetyloamonowego. Umiarkowanie pieniący preparat myjąco dezynfekujący do stosowania w przemyśle spożywczym i przetwórczym w procesie mycia i dezynfekcji powierzchni w tym powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt. Stosowany do: mycia i dezynfekcji rur w wodnych systemach przemysłowych, do dezynfekcji w miejscach hodowli i przetrzymywania zwierzą (chlewnie, stajnie, fermy drobiu, śodki transportu zwierzą), do dezynfekcji ścian i podłóg pomieszczeń nie związanych z działalnośią kliniczną w placówkach związanych z ochronązdrowia i w instytucjach, do dezynfekcji powierzchni na basenach, w łaźniach, toaletach itp.

Zakres stosowania/ kategoria i grupy ze względu na przeznaczenie preparatu: Kategoria I, Grupa: 2, 4.