Chemia przemysłowa - preparaty kwasowe


K100
K100

CHEMTEC K100 - Kwaśny preparat myjąco-odtłuszczający

Silnie pieniący, kwaśny preparat na bazie kwasu fosforowego do usuwania tłuszczów, osadów wapiennych, rdzy oraz nalotów tlenkowych z powierzchni. Czyści i odnawia powierzchnie ze stali nierdzewnej, chromowane, niklowane. Nadaje połysk mytym powierzchniom. Dopuszczony do stosowania w przemyśle spożywczym - może być używany do mycia wszystkich powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością.

K200
K200

CHEMTEC K200 - do usuwania osadów wapiennych i tlenkowych.

Kwaśny preparat czyszczący z inhibitorami korozji do usuwania osadów wapiennych i rdzy, płukania przewodów rurowych, instalacji i urządzeń ciepłowniczych, chłodniczych. Używany również do oczyszczania z kamienia kotłowego w wymienników ciepła i elementów grzejnych. Specjalna kompozycja pozwalająca na bezpieczne czyszczenie i dezoksydację aluminium (nie anodowanego).

K300
K300

CHEMTEC K300 - do usuwania kamienia, rdzy, cementu, nagarów.

Silnie skoncentrowany, kwaśny środek czyszczący na bazie kwasu solnego do usuwania wyjątkowo uporczywych osadów wapiennych i rdzy. Przeznaczony do mycia powierzchni, płukania przewodów rurowych, instalacji i urządzeń ciepłowniczych, chłodniczych. Używany również do oczyszczenia z kamienia kotłowego w wymienników ciepła i elementów grzejnych a także do mycia wagonów kolejowych, kontenerów itp.

K400
K400

CHEMTEC K400 - do usuwania kamienia, rdzy, cementu, nagarów.

Silnie skoncentrowany, kwaśny środek czyszczący zawierający inhibitory korozji będący kompozycją kwasu siarkowego i fluorowodorowego przeznaczony do usuwania wyjątkowo uporczywych osadów wapiennych, rdzy i tlenków z powierzchni odpornych na działanie kwasów. Stosowany głównie do czyszczenia kontenerów, elewacji klinkierowych, glazury, itp. Doskonały do czyszczenia dachów kolejowych wagonów osobowych i towarowych, dachów tramwajów, felg w myjniach samochodowych, itp.

 

K500
K500

CHEMTEC K500 - kwasowy preparat do czyszczenia aluminium

Preparat z dodatkiem kwasu szczawiowego przeznaczony do czyszczenia i odnawiania różnego typu powierzchni w tym wrażliwych na działanie kwasów. Idealny do mycia wagonów, lokomotyw, tramwajów, autobusów, samochodów ciężarowych, kontenerów, chłodni. Doskonale czyści powierzchnie aluminiowe. Może być stosowany w automatycznych myjniach szczotkowych, w kąpielach, do ręcznego mycia felg aluminiowych i innych powierzchni oraz elementów.

 

K600
K600

CHEMTEC K600 - kwasowy preparat myjąco-odtłuszczający

Preparat na bazie kwasu fosforowego i fluorowodorowego przeznaczony do usuwania rdzy, nalotów tlenkowych, osadów wapiennych z powierzchni malowanych, aluminiowych (nie anodowanych), płytek ceramicznych, szklanych, betonowych i innych. Może być używany jako środek do usuwania rdzy z powierzchni metalowych, narzędzi, zbiorników. Idealny do mycia wagonów, lokomotyw, tramwajów, autobusów, samochodów ciężarowych, kontenerów, chłodni a także czyszczenia pomieszczeń myjni samochodowych.